Temos, kuriomis bus kalbama Pilnojo H-sistemoje:

1 Pamoka. Susipažinimas su sistema, ką joje patirsite bei mokinsitės.

Taip pat pradedama prakitškai supažindinti su savo energijos kontroliavimu ir paiškinama savoka – high performeris/ aukštas pasiekėjas.

2 Pamoka – 3 Skirtingi Gyvenimai, 3 Skirtingi Žaidėjai.

Tai yra visa BAZĖ/PAGRINDAS/PAMATAS, ant kurio stovi ši PROGRAMA. Šiame vebinare pasakojama apie tai, kaip skirtingai žmonės įsitraukia į pasaulį. Pasakojama kaip ir kodėl mes nebesijaučiame patenkinti, todėl, kad mūsų bazinės žmogaus motyvcijos, išsvystė. Kas darydavo žmones laimingus, energingus, užpildytus prieš 20 metų, daugiau nebetinka, todėl, kad mūsų smegenys, kūnas ir visuomenė laba stirpiai pasikeitė. IR labai daug žmonių vis dar nesugeba aktyvuoti savo motyvacinių impulsų ir dėl to šioje visuomenėje jaučia vidinį, dvasinį, emocinį stygių kurie labai stipriai paveikia žmogaus gyvenimo pasiekimus ir savijautą. Vebinare pasakojama apie 3 gyvenimuus: Įkalintą, Komfortišką ir Įkrautą ir kaip kiekviename iš jų žmogus yra įsitraukęs, kokie elmentai šiuos gyvenimus sudaro ir kaip juose žmogus jaučiasi. Taip pat perkėlus kiekvieną iš šių žmonių gyvenančių savo įsitraukimo į pasaulį diapazone, į konkurencinę erdvę, kurioje jie turi varžytis, sporto trenerių jie yra praminti; Megėjais, Profesionalais, Ikonomis/Visų laikų Geriausiais. Kiekvienas iš šių žmonių turintis šias pravardes turi labai skirtingus įsitikinimus kurie ateina iš jų įsitraukimo į pasaulį diapazono ir bus trumpai aptarti pagrindiniai skirtumai esantys tarp šių žmonių esant konkurencinėse ir aukštos rizikos aplinkose.
3. SAVO MISIJOS, SAVO PAGRINDINIO GYVENIMO TIKSLO ATRADIMAS 21a. MODERNIOJE VISUOMENĖJE.

Šiame verbinare, su didžiuliu entuziazmu bus paaiškinta viena pačių pagrindinių ir svarbiausių žmogui temų – PAGRDININĖ MISIJA. Bus paaiškinta ir atsakyta, kodėl žmonėms ši tema ir sunkiai įvykdoma, kur jie daro klaidą manydami apie savo gyvenimo misiją ir ar ji apskritai tokia egzistuoja. Taip pat bus vėl paskojama iš evelociunės kultūros aspekto, kaip vienos misijos turėjimas keitėsi nuo indrustrinių laikų iki dabartinių laikų. Dauguma žmonių nežino ir nėra sąmoningai pamąstę apie šiuos visuomenių pokyčius, nes nežino kaip mūsų kultūra evoliucionavosi ir tai yra vienas iš pagrindinių aspektų kodėl mes esame dažnai abejojantys savo „PAGRINDINĖS MISIJOS“ aspektu ir ar mąstome apie tai teisingai. Taip pat šiame vebinare, Vėjus pasidalins kaip šiame mažiuje paskirstyti savo energiją į ateities kurimą teisingai.

4. Geriausi būdai žiūrėti HIGH PERFORMANCE/ aukštų pasiekimų/įkrautą gyvenimą.

Vėjus pasidalins kaip PRAKTIŠKAI kiekviena akimirka gyventi gyvenimą vedamą į įkrovą/ užpildymą/ aukštus pasiekimus , bei pasidalins kur eina žmonijos evoliucija ir į ką reikia atkreipti dėmesį toliau besivystant, jeigu norime būti naujo pasaulio dalis, kuri jį veš į priekį.

5. 6 Pagrindinės High Performerių savybės patiriant ĮKRAUTĄ GYVENIMĄ.

Šiame vebinare Vėjus aptarts nuosekliai kiekvieną iš šių 6 savybių, kurias siekiant naudoti, realizuoti, mes patiriame įkrovą. Taip yra ženkliai daugiau aukštų pasiekimų savybių, tačiau čia yra tos pačios pagrindinės kurios sukurią įisitraukimą ir įkrovą. Supratę ir implementavę tai į savo dieną ir gyvenimą iš karto jausite šį pojūtį.

6. SAVO GYVENIMO FILOSOFIJOS IŠGRYNINIMAS IR JOS SVARBA GYVENIME

Tai yra Bazė, pagrindas, ant kurio stovi laimėjimas ir puikūs pasirodymai aukštos rizikos aplinkose. Ar jūs galite būt savimi ir būti autentišku savimi situacijose, kurios yra ekstremalios, priešiškos, imtynios ir jautrios jums? Filosofijos implementavimas įžemina mus į tai kas mes jau esame. Ji yra fundamentas kuris suteikia mums gebėjimą būti einančia jėga ir stiprybe einant per gyvenimą. Visi didieji lyderiai, turėjo aiškią filosofiją, kuri jiems buvo pagrindas, epicentras, nuo kurio jie atsispyrė ir vedė gyvenimą, kuris buvo užtikrintas ir darė didžiulę įtaką. Šiame vebinare bus perteiktas supratimas ir paaiškinimas apie , jūsų psichologinę struktūrą , pasaulio pokyčius mūsų mąstyme, filosofiją, jos svarbą bei bus pasidalinti praktiniai pratimai , būdai kurie padės išgryninti savo filosofiją ir suvokti save žymiai gilesniame lygmenyje. Suvokimai ir apmąstymai po šio vebinaro leis jums labiau įsižeminti į pasaulį ir būti stipresniais einant per gyvenimo chaosą ir pasirodant bet kokiose aukštos rizikos aplinkose geriau.

7. SAVO VERTYBIŲ IŠGRYNINIMAS

Tai yra pasitikėjimo savimi pagrindas. Žinant aiškiai savo vertybes, aiškus žinojimas kas būtent tau yra svarbu, atveria turėti gebėjimą vertinti save pačiam ir atrakinus šį gebėjimą tau daugiau nebėra svarbiau kaip tave vertins kiti ir sakydami koks tu iš tikrųjų esi, koks turėtum būti ir kaip turėtum gyventi. Gyvenant pagal savo vertybes, yra ugdoma pagarba sau, pasitikėjimas, kad nepaisant ko, tu liksi prie savo vertybių, vis išliekant savimi sudėtingesnėse situacijose, suteikia vis daugiau meilės bei pagarbos, sau ir tai duoda stipriausią įsižeminimą į tai kas tu esi. Dažnai mes pasiklystame savo vertybėse, ypač skirtinguose identitetuose, dažnai einam į kompromisą kas tam tikroje situacijoje yra svarbiau ir būtent tas aiškumo neturėjimas, sukelia mums pasimetimą, nežinojimą kaip elgtis, abejojant savimi. Šiame vebinare, bus ne tik pateikta aiški informacija apie vertybes, kas bus jų laikantis ir kas bus jų nesilaikant, bet ir praktiški pratimai jas išsigryninti.

8. 5 TIKSLŲ PASIEKIMO FUNDAMENTAI (1 vebinaras)

Šiame vebinare tu būsi supažindintas su mokslu kaip pasiekti tikslus. Tai yra mokslas. Ir bet kokiam tikslui pasiekti yra 5 fundamentai ant kurių bet koks užsibrėžtas tikslas turi stovėti. Jeigu nepasiekėte savo tiksų, tai 100% yra todėl, nes vieno iš fundamentų nebuvo, arba jie buvo pastatyti neteisingai, todėl tikslas sugriuvo. Jeigu pasiekei jį, vėl gi pasižiūrėk – jie visi buvo vietoje. Šios taisyklės ir fundamentai ant kurių stovi mano materialūs pasiekimai leido man tapti 2kart pasaulio čempionu ir įgyvendinti pilna daugybę kitų tikslų. Šiame 1 vebinare iš 3, jūs sižinosite 3 taisykles kurias reikia žinoti prieš siekiant savo tikslus, bei sužinosite apie apie pirmus 2 fundamentus. Visi šie fundamentai statosi nuosekliai, tačiau jeigu jau turite savo tikslų ir jų nepasiekiate, didelė tikimybė, kad po šių vebinarų jūs rasite priežastį ir turėsite įrankius ją sutvarkyti ir savo tikslus įnešti į realų gyvenimą.

9. 5 TIKSLŲ PASIEKIMO FUNDAMENTAI (2 vebinaras)

Šiame vebinare bus paaiškinti 3 ir 4 fundamentai, kurie įneš dar daugiau aiškumo ir “moksliško” suvokimo kaip užsibrėžtas vizijas ir įdėjas paversti realiais materialias ir apčiuopiamas + bonus informacija – high performerių suvokimas apie tikslus/ tikslų pasiekimo filosofija – kaip žinoti, tikėti, kad tai ką galvoji yra įmanoma ir realu įgyvendinti.

10. 5 TIKSLŲ PASIEKIMO FUNDAMENTAI (3 vebinaras (1dalis))

Paskutiniojo 5 fundamento išaiškinimas.

11. 5 TIKSLŲ PASIEKIMO FUNDAMENTAI (3 vebinaras (2dalis))

Tikslų pasiekimų pratikinės dirbtuvės bei jų persirašymas kartu su Vėjumi

12. 5 TIKSLŲ PASIEKIMO FUNDAMENTAI (3 vebinaras (3dalis))

Tikslų pasiekimų pratikinės dirbtuvės bei jų persirašymas kartu su Vėjumi ir taip pat Vėjus parodo kaip jis šia metodika brėžiasi savo tikslus ir vienas iš jo metų pagrindinių tikslų – pravesti seminarą kuriame būtų virš 500 žmonių, jau įvykdytas, seminare buvo virš 580 žmonių, tikslą Vėjus užsibrėžė per mėnesį. Tuo Vėjus tik rodė patvirtinimą, kad tai veikia (beja tai buvo jo 2-as kada nors vestas gyvas seminaras) Ką gausite taip pat? Motyvaciją ir didžiulį padrąsinimą įgyvendinti savo tikslus bei gausit įsipareigojimus, kurie jums labai padės padaryti tuos pirmus svarbiausius žingsnius, kurie sukurs pagreitį judėti toliau ir nesustoti.

13. KAIP SUSITVARKYTI SU NERIMU

Jeigu turi problemų tvarkantis su nerimou čia sužinosi natūralią nerimo informaciją: kodėl jis turi būti, dėl ko jis atsiranda bei gausi realius praktinius 3 būdus kaip su juo tvarkytis ir kaip jį išnaudoti savo pranašumui įgauti viršų savo pasirodymui bet kokioje tikroje/realioje situacijoje.

14.KAIP SUSITVARKYTI SU BAIME

Identiškas jausmas nerimui, tačiau sustiprinta emocija, kuri jau neleidžia judėti į priekį ir paralyžuoja. Kaip su ja tvarkytis, kaip ją “panaikinti”? Vėl 3 praktiški būdai savo protą naudoti/pasukti tinkamai, kuris sugebėtų reguliuoti jūsų būseną, leidžiančią prasiveržti pro savo baimę.

15. PRODUKTYVAUS RYTO IŠNAUDOJIMAS.

Ar žinojai , kad nuo ryto labai daug priklauso, kaip gerai ir energingai jausies ir koks produktyvus būsi, bei kaip aiškiai mąstysi? Kaip rytą išnaudoti teisingai: kaip paruošti kūną, aštrų protą ir turėti didžiulią energiją visai dienai – reali praitkinė inforimacija (psichologinės, biologinės ir aukštų pasiekimo psichologijos kombinacija), kurią Vėjus naudoja jeigu nekeliauja ir suspėja į laiką atlikti, kasdieną.

8 Pagrindiniai Įkrovos Elementai

Tai yra Konstrukcija/Schema kurią naudodamasis žmogus gali aktyvuoti savo skirtingą motyvacinių ir emocinių būsenų diapazoną leidžiantį ne tik patirtį gyvenimą stipriausiais pojučiais ir būti dažnoje teigiamoje ar “laimės būsenoje” ir gyventi “įkrautą” gyvenimą, bet kurios pagrindis tikslas ar motyvas generuotis yra aktyvuoti kūrybinę, drąsiają, atvirąją, stipriąją, mylinčiąją, ekspresyviąją būseną, kuri bus išreikšta per veiksmą. Kodėl tai yra naudinga žinoti ir naudoti? Žmogus galės labai giliai panagrinėti ir suprasti save, bei atpažinti kurioje vietoje jis stringa, kurios vietos jis neaktyvuoja, ar aktyvuoja naudodamasis neveiksmingą strategiją ar išvis kurią aktyvuoją per daug. Taip pat jis gaus realius vienus PRAKTIŠKIAUSIŲ įrankių/būdų, kurie yra surinkti per didžiulę psichologų ir žmogaus elgsenos ekspertų praktiką, bei tyrimuose, coachinge, psichoterapijoje atpažinti kaip labiausiai/dažniausiai veiksmingiausi.

Pasitikėjimas

Šiame vebinare, bus nagrinėjamas “pasitikėjimas” savimi , praktiškiau kalbant, jausmas, kuris mums suteikia tikėjimą savo įgūdžiais ir gebėjimą išgyventi pasaulyje ir skirtingose specifinėse aplinkose. Ką sužinosi? Realius praktinius būdus kaip ir “ant ko” šis jausmas atsiranda/generuojasi/pasistato. Ką išmoksi? Kaip stiprinti šį jausmą ir kaip jį panaudoti suaštrintai situacijose kuriose tau reikia ir yra svarbu gauti gerą galutinį rezultatą. Kaip pritaikysi? “Praktiką” bus galima pritaikyti tą pačią dieną ir tą pačią dieną aktyvuoti suaštrintą šį jausmą daugelyje situacijų ir pajausti, bei pamatyti, ar tai realiai veiksminga ir praktiška.

Atsakomybės / Kontrolės Jausmas.

Tai yra vienas stipriausių mus vežančių norų, impuslų – noras jaustis, kad mes esame atsakingi už savo gyvenimą ir jį vairuojame patys, o ne kažkas kitas už mus. Tačiau kaip ir kiekvienas iš impulse kurie yra aptariami šioje programoje, gali būti aktyvuoti per stipriai, per silpnai, arba neteisingai. Šiame vebinare tu sužinosi ir išmoksi teisingai aktyvuoti šį impulsą kuris ne tik padės tau išvengti daugybės problemų, bet taip pat duos nesustabdomą galią, judėti į priekį ir pasirodyti nepriekaištingai aukštos rizikos aplinkose ir leis jaustis atsakingu už savo gyvenimą.

Rūpinimosi savimi ir kitais impulsas

Rūpinimosi savimi ir kitais impulsas. Šiame vebinare dėmesys bus skirtas suvokti kaip šis jausmas stipriai kultyvuoja mūsų gyvenime ir kaip stipriai nuo jo priklauso mūsų psichologinė vistimosi raida. Suvokus šio jausmo/poreikio/impulse svarbą žinosite, kodėl vieni vaikai išauga pasitikintys savimi, o kiti ne. Žinant ir puikiai tai suprant, jūs išvengsite šio poreikio siekti neteisingai, todėl, kad gausite įrankius, kuriais lengvai ir praktiškai naudojantis jūs iš karto galėsite padėti ne tik sau, bet ir kitiems jaustis labiau reikšmingais ir pasitikinčiais savimi žmonėmis. Šis impulsas yra be galo stipri vežanti jėga jūsų gyvenime. Įvaldyti sveiką ir produktyvų šio poreikio patenkinimą yra kritinis faktorius, turėti aukštus pasiekimus ir pozityviai sveiką aplinką tiek karjeroje, tiek už jos ribų.

Senų ryšių palaikymas ir naujų plėtimas

Manau visi sutiksite, kad impulsas/ poreikis jausti artimą ryšį su kitu žmogumi ir be galo svarbu. Tačiau dauguma žmonių netik , kad nesupranta kaip jį išlaikyti ir kultyvuoti, bet ir sukurti. Šiame vebinare gausite praktines žinias ir įrankius, kurie leis jums šį poreikį patenkinti, sukurti pozityvią aplinką bei ją didinti ir išlaikyti. Pritaikius šias žinias jus išvengsite negatyvių ir nereikšmingų draugysčių, bei suprasite kaip kultyvuoti ir stiprinti reikšmingas, kurios jūsų laimės(oksitocino/serotinino išsiskyrimas) lygį pakelia virš 20% ir išlaiko tokio išsiskyrimo lygį labai pastovioje skalėje.

1.Pokyčiai + 2.Iššūkiai.

1.Pokyčiai + 2.Iššūkiai. Impulsas turėti ir patirti pokyčius, transformacijas, niekaip negali įvykti be iššūkių. Ir atvirkščiai. Todėl šie 2 impulsai ir sudėti į vieną, tačiau išaiškinti atskirai. Pokyčiai – tai yra didžiulis impulsas, poreikis veikti į priekį atlikti veiksmus kurie priverstų mus prie geresnės ateities. Šiame vebinare jūs gausite praktinius įrankius kuriuos naudojant išvengsite viso to skausmo likti toje pačioje vietoje, bei išmoksite realiu aiškiu procesu įvykdyti pokyčius taip, kad jie liktų. Suprantant procesą sugebėsite atsisakyti žalingų/neproduktyvių įpročių ir suskirti sveikus ir produktyvius jeigu išklausysite 2-ąją dalį.

2-oji dalis: Iššūkiai

tai yra vienas didžiausių pasiekėjų impulsų, kurie jį labai gerai įvaldę. Kai kurie tai sugebėjo natūraliai, kai kurie žinodami aiškų procesą. Šiame vebinare būtent bus išaiškintas realus procesas (5 žingsnių praktinis ciklas), kurį nuosekliai einant ir kartojant, gebate šį poreikį produktyviai ir pastoviai patenkinti. Žinant 1-ją ir 2-ją impulsų dalis ir praktiškai atliekant nurodytus žingsnius jūs išvengsite stagnacijos, negebėjimo transformuotis kartu su naujovėmis, bet taip pat ir gebėsite būti pirmasis jomis pasinaudojant bei nuolat progresuojant, gerinant save ir savo nusistatytas kryptis.

Saviraiška

Vienas stipriausių impulsų/poreikių kurti ir padėti kitiems. Mes visi turime šį poreikį, kuris nori, kad mes jaustumemės jog mes rūpėjome ir buvome svarbūs kitiems tuo, ką mes davėme ir įnešėme į pasaulį. Šiuose vebinaruose bus paaiškintas teisingas “duoklės” suvokimas, paaiškinta kodėl vien išreiškiant savo žmogiškumą, jau duodame duoklę žmogiškumui, ir be šios informacijos yra duoti praktiniai įrankiai, duoti duoklę tokių būdu kuris patenkintų šį poreikį ir jaustųsi mums prasmingas. Būtent čia high performeriai duoda savęs nerealiai didžiuliais kiekiais pasaulyje, kadangi jie suprato ar pajautė, koks tai yra stiprus, prasmingas ir užpildantis patyrimas duodant duoklę teisingu būdu.

Duoklė Visatai

Duoklė Visatai. Vienas stipriausių impulsų/poreikių kurti ir padėti kitiems. Mes visi turime šį poreikį, kuris nori, kad mes jaustumemės jog mes rūpėjome ir buvome svarbūs kitiems tuo, ką mes davėme ir įnešėme į pasaulį. Šiuose vebinaruose bus paaiškintas teisingas “duoklės” suvokimas, paaiškinta kodėl vien išreiškiant savo žmogiškumą, jau duodame duoklę žmogiškumui, ir be šios informacijos yra duoti praktiniai įrankiai, duoti duoklę tokių būdu kuris patenkintų šį poreikį ir jaustųsi mums prasmingas. Būtent čia high performeriai duoda savęs nerealiai didžiuliais kiekiais pasaulyje, kadangi jie suprato ar pajautė, koks tai yra stiprus, prasmingas ir užpildantis patyrimas duodant duoklę teisingu būdu.
Duoklė Visatai antra dalis

Sąmoningumas

Tai aukščiausias žmogaus Poreikis ir rečiausiai aptariamas. Šiuose vebinaruose bus pasidalinta praktinė informacija, kuri leis išnaudoti mūsų samoningumą ir mūsų Trasendencinę sąmonę kuri įneštų visiškai kitą mūsų gyvenimo kokybę tiek rezultatais visose gyvenimo srityse, bet tiek ir jausminiu užpildymu. Tai yra bene vienas stipriausių impulsų sukeliančių kūrybiškumo, laimės, vienybės, nuostabos, meilės, gėrio ir kitas pozityvias ir labai aukštas/produktyves emocijas. Vebianare gausite realius PRAKTINIUS būdus, tai aktyvuoti stipriausiu ir naudingiausiu mums būdu.

30. LAIMĖS HORMONAI– DOPAMINAS (1/2)

ŽMOGAUS ELGSENOS GYLIS. Taigi praėjome visus 8 pagrindinius įkrovos elementus, kurie įjungiu mūsų įvairiais motyvacines emocines būsenas ir suteikia užpildymą. Bet kodėl? Kodėl tai mus būtent taip paveikia? Kas tokio viduje išsiskiria? Tai yra hormonai, kurie yra atsakingi už mūsų išgyvenimą. Jų išsiskyrimas diktuoja mūsų būseną. Šie 8 elementai padeda jums juos išskirti stipriausiai ir labiausiai subalansuotu, natūraliu būdu. Tačiau kiekvienam žmogui gali būti pora skirtingų niuansų, ko reikėtų mikro mažoje elgsenoje sustiprinti, suaktyvinti ir būtent suprantant aiškiai kokie hormonai ką išskiria ir kaip įvairiais natūraliais būdais jų daugiau sukaupti ar išskirti, gali būti ne tik tas sprendimas jūsų situacijai, bet ir bendras savo kūno ir elgsenos suvokimas. Šiame vebinare bus kalbama apie DOPAMINĄ. Kodėl reikia tai žinoti? Tai leidžia aiškiai žinoti, pačiam, kieno patarimų klausyti, kaip jie turėtų būti suvokiami, kalbant apie tikslų siekimą, kaip patikrinti ar patarimas realiai gali veikti. Po šių vebinarų apie hormonus, jūs iki galo suvoksite kodėl būti aukštu pasiekėju, high performeriu yra natūrali jūsų prigimtis, kuri leidžia jums patirtį didesnę “laimę”/išskirti daugiau šio hormono.

31. LAIMĖS HORMONAI 2 vebinaras – DOPAMINAS (2/2)

Aiški informacija apie tai, ką šis hormonas daro, kam jis skirtas, kaip aktyvuojasi ir praktinė informacija kaip jį išskirti natūraliai.

32. LAIMĖS HORMONAI 3 vebinaras – SERATONINAS (1/2)

Aiški informacija apie tai, ką šis hormonas daro, kam jis skirtas, kaip aktyvuojasi ir praktinė informacija kaip jį išskirti natūraliai.

33. LAIMĖS HORMONAI 3 vebinaras – SERATONINAS (2/2)

Aiški informacija apie tai, ką šis hormonas daro, kam jis skirtas, kaip aktyvuojasi ir praktinė informacija kaip jį išskirti natūraliai.

34. LAIMĖS HORMONAI 4 vebinaras – OKSITOCINAS (1/2)

Aiški informacija apie tai, ką šis hormonas daro, kam jis skirtas, kaip aktyvuojasi ir praktinė informacija kaip jį išskirti natūraliai.

35. LAIMĖS HORMONAI 4 vebinaras – OKSITOCINAS (2/2)

Aiški informacija apie tai, ką šis hormonas daro, kam jis skirtas, kaip aktyvuojasi ir praktinė informacija kaip jį išskirti natūraliai.

36. HORMONAS – KORTIZOLIS

Aiški informacija apie tai, ką šis hormonas daro, kam jis skirtas, kaip aktyvuojasi ir praktinė informacija kaip jį jį naudoti.

37. HIGH PERFORMANCE SMEGENYS 1/4 VEBINARAS

Šiuose vebinaruose pradėsime nagrinėti, tai, kas kontroliuoja mūsų sąmoningumą, sprendimų greitį ir mąstymą – smegenys. Daug kas apie jas pamiršta. Kiek žinome apie smegenis, kaip jas gerinti? O gal galima ne tik jas gerinti, bet sustabdyti jų senėjimo procesą ir apsjukti jį, kad mūsų smegenys tik jaunėtų ir gerėtų? O jeigu Aš jums pasakysiu, kad visa tai yra įmanoma ir įrodysiu, kad taip su jomis ir yra, ir ką daryti, kad tai būtų realu? Po šių vebinarų aiškiai žinosite štai ką: High Performance smegenys – High Performance gyvenimas. Vebinare sužinosite, kaip jūs patys žalojate savo smegenis, kaip prarasite daug gyvenimo metų – greičiau mirsite nes jūsų smegenys yra atrofuojamos. Kuo geresnės smegenys, tuo sąmoningesni ir efektyvesni jūs esate. Kartais jokie psichologai, koučeriai, mentoriai, motyvatoriai problemų neišpręs nes problema yra jūsų smegenyse. Pasiruoškite praplėsti sąmoningumą apie smegenis absoliučiai į kitą lygį bei turėti realius praktiškai veikiančius įrankius, kurie sustabdys jų senėjimą bei sustiprins ir ATJAUNINS.

38. HIGH PERFORMANCE SMEGENYS 2/4 VEBINARAS

Šiame vebinare sužinosite kokie yra ženklai, rodantys, kad jūs turite problemų su smegenimis , kokios yra pačios žiauriausios klaidos žudančios jūsų smegenis ir ilgalaikėje perspektyvoje sukeldamos alzhaimerį ir kitas smegenų ligas (beje neuromokslinikai pagal smegenų tyrimus, kuriuos seka pastarąjį 10 metį pranešė, kad šiuo metu tikimybė susirgti alzhaimeriu kils 30-40% per ateinančius 30metų) ir kaip šias pagrindines vietas sutvarkyti ir savo smegenis gerinti. Pasiruoškite praplėsti sąmoningumą apie smegenis absoliučiai į kitą lygį bei turėti realius praktiškai veikiančius įrankius, kurie sustabdys jų senėjimą bei sustiprins ir ATJAUNINS.

39. HIGH PERFORMANCE SMEGENŲ TRENIRAVIMAS 3/4 VEBINARAS

Šiame vebianre Vėjus dalinsis 9 pagrindiniais smegenų treniravimo pratimais kurie lavini skirtingas smegenų dalis. Dabar visiems yra ir taip aišku viena: Niekas neturi laiko atlikti papildomus pratimus smegenims atskirai po porą valandų visą likusį savo gyvenimą. Didžiąją visuomenės dalį tai užknistų. Šie pratimai lengvai gali būti implementuoti į jūsų kasdienius gyvenimo veiksmus, kuriems nereikės skirti papildomai laiko ir tai stiprins ir gerins jūsų skirtingas smegenų dalis. Tik truputį pasielgiant kitaip kasdien, sulaiku stiprins ir gerins jūsų smegenis ir pildys jūsų sveikatos, mąstymo ir produktyvumo rezervus.

40. HIGH PERFORMANCE SMEGENYS 4/4 VEBINARAS

11 žingsnių kaip tvarkyti/stiprinti/gerinti savo smegenis. Būtent naudojantis šiais 11 skirtingų ginklų tvarkant savo smegenis, žmonės išsigydo alzhaimerio, dimensijos ir kitas silpnaprotystės ligas. Šiai dienai tai yra viena stipriausių gydimosi ir smegenų gerinimo programų ligoninėse. Ką pastebėsite, kad šie visi būdai, yra kasdieniai gyvenimo dalykai, kurie ne tik padeda smegenims, bet ir bendrai jūsų sveikatai. Gyvendami pagal šiuos 11 žingsnių, jūsų SMEGENYS kaip ir visas kūnas tik stiprės, sveikės ir jaunės.

41. MIEGAS

Tai yra nr1 fundamentas ant kurio stovi visas žmogaus veiklumas, energija, mąstymas, emocianalus fonas ir produktyvumas. Bent Vėjus ir jo komanda Lietuvoje nematė žmogaus, kuris duotų tokios kondencuotos ir praktinės informacijos apie miegą, kurią išgirsite čia. Šiame vebinare sužinosite: Kaip nerealiai yra svarbus GERAS MIEGAS. Bendra informacija apie miegą, kurios jums niekas nėra sakęs, nebent seka visus naujausius pasaulio tyrimus atliktus apie miegą. Be to, kad jau žinote jog miegodami mažiau nei 7h savo smegenyse gaminate BETA AMYLOIDINIUS PROTEINUS, kurie su laiku sukels alzhaimerį, sužinosite, kas vyksta su visu jūsų organizmu, kaip žalojate visus savo kūno atsitatymo procesus, išbalansuojate hormonus, atminties funkcionavimą, kraujotaką, raumenų vystimąsį , jų atsistatymą, savo genetiką ir kt. Kaip skiriasi sportininkų traumos, ištvermingumas, treniruočių kokybė ir pasirodymas varžybų metu dėl miego. Kaip skiriasi jūsų įgūdžių įsisavinimas nuo miego. Kokį didžiulį avarijų, nutukimo, mirtingumo skaičių sukelia blogas miegas ir jo trūkumas. 10 žingsnių kaip turėti gerą miegą, įveikti nemigas ir sustiprinti kūno atsistatymo greitį miego metu. Cirkadinių rimtų svarbą. Įvairius įdomius žmonių bandymus užmigti ir tokių pasirinkimų sukeltą žalą. Miego ciklus ir jų skirtingus poveikius, bei tam tikras taisykles kurių verta laikytis išnaudojant šiuos ciklus savo naudai, o ne atvirkščiai. KAIP TEISINGAI ATLIKTI POWER NAPUS ( trumpus miego ciklus iki 15-20min) bei jų atlikimo nauda.

42. BENDRA AUKŠTŲ PASIEKIMŲ FILOSOFIJA IR JOS INTEGRACIJA

Taigi, šiuo vebinaru pereisime į gryną varžymosi agresyvioje, konkurencinėje , plešrūniškos agresijos dominuojamoje erdvėje mąstymą ir suvokimą kaip joje būti sėkmingu. Šiame vebinare mes įeisime į gylį ir panagrinėsime ar tikrai empatiškumas ir gerumas konkurencinėje/agresyvioje erdvėje yra teisingas elgsena ar tik neišsivysčiusios, silpnos asmenybės pasiteisinimas likti savo siaurame sugebėjimų diapazone ir gebėti veikti tik vienoje dimensinėje realybėje. Šis vebinaras yra mūsų asmeninės filosofijos kūrimo pratesimas gilesniame lygyje. Filosofija kuri duotų aiškumą kaip pastoviai įmanoma gyventi ir būti sėkmingu agresyvioje ir aukštos rizikos aplinkoje, bei kodėl gyvenant pagal ją tai ne tik yra normalu ir natūralu, bet ir strategiškai naudingesnis būdas gyventi. Laimingo gyvenimo siekimas vs. Prasmingo gyvenimo siekimas ir koks šių gyvenimo pasirinkimų pasekmės. Atsakomybės, Kančios ir Potencialo Samprata. Integravus šią prasmingo gyvenimo filosofijos sampratą ir plėšrūniškos agresijos suvoką yra pagrindas ant kurio stovės ateinančiųjų vebinarų Geriausiųjų TAISYKLĖS, kurios leidžia mūsų potencialą manifestuoti greičiausiai tokiose agresyviose, konkurencinėse ir aukštos rizikos aplinkose.

43. SPORTINĖ / KONKURENCINĖ ERDVĖ 3 SKIRTINGI ŽAIDĖJAI.

Temos pavadinimas kalba pats už save.

Būtent nuo šio vebinaro pradėsime nagrinėti kas tokie per žmonės yra tie, kurie yra geriausi savo erdvėse. Bus kalbama be filtrų kalbant apie juos, kokie jie yra ištikrųjų ir tai greičiausiai nebus tai ko tikėjotės ar ką girdėjote saviugdos seminaruose.

Šiame vebinare nagrinėsime kokius įsitikinimus turi megėjai, profesionalai ir geriausieji/ikonos konkurencinėje erdvėje ir kaip šie įsitikinimai sulėtina arba pagreitina manifestuoti mūsų potencialą realybėje.

Žinant kaip elgtis, kuom šie žmonės skiriasi, mes žinosime kur mums fokusuotis ir koks mentalitetas neša rezultatus ir naudodamiesi praeita psichologine medžiaga kaip tam tikrus elementus aktyvuoti mes galėsime apjungti ir realizuoti šias taisykles realiame materialiame pasaulyje.

44. 1,2,3 IKONŲ/GEREIAUSIŲJŲ TAISYKLĖS KONKURENCINĖJE ERDVĖJE

Kaip ir kalbėjome bendroje 40 pamokoje apie aukštų pasiekimų filosofiją ir jos integraciją, mes nesame nei savo praeitis, nei savo ateitis. Me sesame tas procesas esantis viduryje, kuris transformuojasi.

Tam, kad transformuotumėme savo potencialą konkurencinėje erdvėje greičiausiai mes turime turėti teisingus įsitikinimus, taisykles, kuriomis vadovaujantis ir jų laikantis mes galime savo potencialą manifestuoti greičiausiai realiame pasaulyje.

Šiame vebinare bus atskleistos ir paaiškintos 1,2,3 taisyklės kuriomis vadovaujasi geriausieji ir tęsiant savo karjerą 10mečius jų laikydamiesi tapo IKONOMIS, bei tai pat mes lyginsime šias taisykles su MEGĖJŲ IR PROFESIONALŲ mastymų, tam kad pamatytumėte aiškius skirtumus konkurencinėje erdvėje ir šių skirtumų pasėkmes.

45. 4,5,6 IKONŲ/GEREIAUSIŲJŲ TAISYKLĖS KONKURENCINĖJE ERDVĖJE

Kaip ir kalbėjome bendroje 40 pamokoje apie aukštų pasiekimų filosofiją ir jos integraciją, mes nesame nei savo praeitis, nei savo ateitis. Me sesame tas procesas esantis viduryje, kuris transformuojasi.

Tam, kad transformuotumėme savo potencialą konkurencinėje erdvėje greičiausiai mes turime turėti teisingus įsitikinimus, taisykles, kuriomis vadovaujantis ir jų laikantis mes galime savo potencialą manifestuoti greičiausiai realiame pasaulyje.

Šiame vebinare bus atskleistos ir paaiškintos 4,5,6 taisyklės kuriomis vadovaujasi geriausieji ir tęsiant savo karjerą 10mečius jų laikydamiesi tapo IKONOMIS, bei tai pat mes lyginsime šias taisykles su MEGĖJŲ IR PROFESIONALŲ mastymų, tam kad pamatytumėte aiškius skirtumus konkurencinėje erdvėje ir šių skirtumų pasėkmes.

46. 7,8,9,10 IKONŲ/GEREIAUSIŲJŲ TAISYKLĖS KONKURENCINĖJE ERDVĖJE

Kaip ir kalbėjome bendroje 40 pamokoje apie aukštų pasiekimų filosofiją ir jos integraciją, mes nesame nei savo praeitis, nei savo ateitis. Me sesame tas procesas esantis viduryje, kuris transformuojasi.

Tam, kad transformuotumėme savo potencialą konkurencinėje erdvėje greičiausiai mes turime turėti teisingus įsitikinimus, taisykles, kuriomis vadovaujantis ir jų laikantis mes galime savo potencialą manifestuoti greičiausiai realiame pasaulyje.

Šiame vebinare bus atskleistos ir paaiškintos 7,8,9,10 taisyklės kuriomis vadovaujasi geriausieji ir tęsiant savo karjerą 10mečius jų laikydamiesi tapo IKONOMIS, bei tai pat mes lyginsime šias taisykles su MEGĖJŲ IR PROFESIONALŲ mastymų, tam kad pamatytumėte aiškius skirtumus konkurencinėje erdvėje ir šių skirtumų pasėkmes.

47. BONUS 3 IKONŲ/GEREIAUSIŲJŲ TAISYKLĖS KONKURENCINĖJE ERDVĖJEKaip ir kalbėjome bendroje 42 pamokoje apie aukštų pasiekimų filosofiją ir jos integraciją, mes nesame nei savo praeitis, nei savo ateitis. Me sesame tas procesas esantis viduryje, kuris transformuojasi.Tam, kad transformuotumėme savo potencialą konkurencinėje erdvėje greičiausiai mes turime turėti teisingus įsitikinimus, taisykles, kuriomis vadovaujantis ir jų laikantis mes galime savo potencialą manifestuoti greičiausiai realiame pasaulyje.Šiame vebinare bus atskleistos ir paaiškintos dar papildomos BONUS 3 taisyklės kuriomis vadovaujasi geriausieji ir tęsiant savo karjerą 10mečius jų laikydamiesi tapo IKONOMIS, bei tai pat mes lyginsime šias taisykles su MEGĖJŲ IR PROFESIONALŲ mastymų, tam kad pamatytumėte aiškius skirtumus konkurencinėje erdvėje ir šių skirtumų pasėkmes.